EVENTY

SVATBY | OSLAVY | KONFERENCE A FIREMNÍ AKCE | POBYTY PRO RODINY, SENIORY A DALŠÍ

Přijeďte k nám pro nezapomenutelné zážitky. Pomůžeme Vám zorganizovat svatbu, rodinné oslavy, firemní akce nebo školení. 

.

 

Svatby

Bude nám ctí, když si pro svůj velký den vyberete naše prostory. Svatba může být v zahradě nebo v kapli. Připravíme kompletní svatební menu podle vašich představ a přání. Zajistíme květinovou výzdobu, moderátora, fotografa i kameramana. Samozřejmostí je ubytování svatebních hostů. Připravíme i novomanželský apartmán. 

    .

Chci poptat svatbu v Sola gratia

 

.

 

Oslavy či rodinná setkání

Rádi budeme hostit malá i velká setkání všeho druhu. Napište nám svá přání a představy. Pomůžeme vám je proměnit ve skutečnost. Ubytování, stravování, rauty, doprovodný program - na všem se můžeme dohodnout. 

Chci poptat soukromou akci v Sola gratia

.

 

Konference, vzdělávací či firemní akce

Nabízíme konferenční sál s kapacitou 55 míst plně vybavený potřebnou technikou (dataprojektor, flipchart, plátno, ale také klavír). Zajistíme občerstvení formou coffee-breaku. Flexibilně prostorově uspořádáme také další společné místnosti v areálu podle vašich přání.Chci poptat firemní či podobnou akci v Sola gratia

 

.

 

Pobyty pro rodiny, seniory či lidi s postižením

S pomocí lidem s různými handicapy či obtížemi stáří má Diakonie, provozovatel areálu, četné zkušenosti. I proto zde pravidelně hostíme skupiny lidí s různým zdravotním postižením včetně rodinných příslušníků a osobních asistentů, ozdravné pobyty pro seniory a podobně. 

Chci poptat pobyt pro seniory či lidi s postižením v Sola gratia

Chcete se na něco zeptat? Poptáváte něco speciálního? Kontaktujte nás.