areál sola gratia 

POKOJE A APARTMÁNY | CENÍK UBYTOVÁNÍ | ONLINE REZERVACE

Sola Gratia leží na okraji města Bystřice pod Hostýnem významným moravským poutním místem Svatým Hostýnem. Tvoří ho několik budov a rozsáhlý lesopark s velkým množstvím vzácných stromů. Areál vystavěl významný meziválečný architekt Karel Kotas pro rodinu továrníka Karla Baziky. Bylo to reprezentativní sídlo po všech stránkách a své kouzlo si zachovalo až do dnešní doby.

Ubytování nabízíme ve třech budovách v areálu. K dispozici máme 23 pokojů pro celkem 75 lidí.

V hlavní budově najdete kromě pokojů i prostornou halu s krbem a velkými okny s výhledem do dalekého okolí, jídelnu s venkovním posezením, bar s širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů, knihovnu a zimní zahradu.

V rozsáhlém lesoparku je několik dalších budov k volnočasovému nebo pracovnímu setkávání.
zahradě je možno k zábavě vyžít prosklený altán s krbem. V kuželně je pingpongový stůl, pálky i míčky zapůjčíme. U chaloupky je ohniště s posezením, je možné zapůjčit pojízdný gril i pruty na opékání.
hlavní budovy je zastřešené venkovní posezení pro 30 osob.

 

Daleký výhled z oken haly hlavní budovy je možné obdivovat u kávy či sklenky dobrého vína...

.

 

Pokoje a apartmány

 

Dvoulůžkové pokoje

Jsou vybaveny manželskou postelí nebo oddělenými postelemi. Jejich součástí je koupelna a WC. Pro ty, kdo cestují sami, nabízíme i levný jednolůžkový pokoj.

Rezervovat ubytování

 

Vícelůžkové pokoje

Především pro rodiny či větší skupiny nabízíme cenově výhodné tří až šestilůžkové pokoje. Sociální zařízení je buď přímo součástí pokoje, nebo je sdíleno vždy dvěma sousedními pokoji. 

Rezervovat ubytování

 

Apartmány

K dispozici jsou také tři apartmány. Jejich vybavené kuchyňky umožňují samostatné vaření, využít však můžete i plné penze nebo polopenze. Podívejte se na videa, jak to vypadá ve dvou z nich.

 

 

 

 

Rezervovat ubytování

Všechny pokoje i společné prostory Sola gratia mají k dispozici bezplatné wi-fi připojení k internetu. Některé pokoje jsou vybaveny balkonem a dalekými výhledy. 

 

 

Ceník ubytování

pdf_iconAktuální ceník v PDF naleznete zde.

U skupin nad 30 osob lze sjednat individuální podmínky pro pobyt, ozvěte se nám.

.

 

Online rezervace ubytování